Zapraszamy do wspólnej modlitwy o pokój na Ukrainie

Papież Franciszek zaapelował do wszystkich wierzących o podjęcie w Środę Popielcową 2 marca postu i modlitwy w intencji pokoju. O nieustawanie w modlitwie prosi też Prymas Polski abp Wojciech Polak. „Prośmy, aby Bóg dał światło w umysły i odwagę w serca, abyśmy dążyli do pokoju” – mówi abp Polak.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy o pokój na Ukrainie. W naszym kościele parafialnym będziemy modlić się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem:

– w sobotę (26 II) o godz. 17.30

– w niedzielę (27 II) o godz. 17.30

– w poniedziałek (28 II) o godz. 17.30 wymienianki, w których będziemy polecać także wszystkich, którzy ponieśli śmierć w wyniku wojny na Ukrainie

– we wtorek (1 III) o godz. 17.30

– w Środę Popielcową (2 III) o godz. 17.30 (modlitwa prowadzona przez Żywy Różaniec)

– w czwartek (3 III) o godz. 17.30

– w piątek (4 III) o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po Mszy świętej – Droga Krzyżowa prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym

– w sobotę (5 III) – intencję modlitwy za Ukrainę włączymy w modlitwę różańcową po Mszy św. wieczornej w ramach przygotowania do peregrynacji Obrazu Jasnogórskiego.

Zapraszamy!

Jako pomoc w osobistej modlitwie różańcowej polecamy stronę i aplikację na urządzenia przenośne: