IX Niedziela Zwykła

29 maja 2016

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa, każdego dnia po wieczornej Mszy św.
  2. Spotkanie organizacyjne, informacyjne pielgrzymów udających się do Włoch w środę, 1 czerwca
    o godz.00. Na spotkaniu będzie można uzupełnić wpłatę.
  3. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w środę, 1 czerwca, po wieczornej Mszy św.
  4. W czwartek, 2 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej wyruszy procesja z naszego kościoła, przejdzie przez Rynek i zakończy się przy kościele Farnym. Nasza Parafia przygotowuje dwa ołtarze. Prosimy o przygotowanie ołtarzy Wspólnotę Żywego Różańca
    i pracowników kościoła.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo czerwcowe w intencji o nowe powołania do służby Bożej.
  • W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo czerwcowe,czuwanie ze św. Franciszkiem z Asyżu wyjątkowo nie odbędzie się;
  • Spowiedź w pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca od godz. 30.
  1. Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę od godz. 8.00.
  2. W niedzielę, 5 czerwca, po Mszach Św. zapraszamy do Biblioteki Parafialnej.
  3. W czwartek, 2  czerwca, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, Parafialna Caritas będzie rozprowadzać wianki z kwiatów i ziół. Chętnych zapraszamy do współpracy – w środę 1 czerwca. Można ze sobą przynieść zioła i kwiaty.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszej Parafii, organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 10 lipca, o godz. 4.00 ze skweru św. Wojciecha. Koszt przejazdu 60 zł. Zapisy w zakrystii po Mszy św.
  5. Prasa katolicka dostępna przy wyjściu z kościoła.

Przez Chrzest św. włączona do rodziny parafialnej zostałA:

Agata Kwiatkowska

Śp. Michała Byner – wieczny odpoczynek…