V Niedziela Wielkanocy
7 maja 2023

1. Przypominamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w kościele o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek, 8 maja, przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Prowincji Warszawskiej Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.
  3. Biuro parafialne w środę, czwartek i piątek będzie czynne w godzinach od 9.00 do 10.00.
  4. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych będzie w piątek, 12 maja, o godzinie 15.00.
  5. W sobotę 13 maja wspominamy Matkę Bożą z Fatimy. Tego dnia zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Modlitwa różańcowa w kolejne miesiące, trzynastego dnia, aż do miesiąca października. Zapraszamy.
  6. W przyszłą niedzielę, 14 maja, na Mszy św. o godz. 9.30, dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Nie będzie Mszy św. o godz. 11.00. Prosimy uczestników Mszy św. pierwszokomunijnej, aby uszanować przebieg uroczystości i nie rozpraszać dzieci poprzez wykonywanie zdjęć, które jest zarezerwowane wybranej przez rodziców, jednej ekipie fotografów, posiadającej pozwolenie Kurii Diecezjalnej.
  • W najbliższy poniedziałek, 8 maja, w godz. od 15.00 do 17.00 w biurze Caritas można będzie dopełnić formalności związanych z wyjazdem w Góry Świętokrzyskie, w dniach 19-21 maja.
  • Parafialna Caritas zaprasza 28 maja na XIV Pielgrzymkę Rowerową, na odpust do Sanktuarium Maryjnego w Gościeszynie.
  • Trwa akcja „Wakacyjny wyjazd za złotówkę”. Pieniądze można wrzucać do wystawionej w kościele szklanej skarbony. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na wyjazd dzieci nieuleczalnie chorych do Władysławowa w dniach 25-27 czerwca.
  • Nadal można składać wszelkie plastikowe nakrętki w biurze Caritas.
  1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.