VI Niedziela Wielkanocy
09 maja 2021

1. Od soboty 1 maja rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w kościele o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej w ten szczególny miesiąc w ciągu roku, aby polecać we wspólnej modlitwie sprawy Kościoła, Ojczyzny i nasze osobiste.
  2. Dziś odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenia będzie to uroczystość tylko dla najbliższej rodziny.

W związku z Białym Tygodniem i limitem osób prosimy, aby na wieczornych Mszach i nabożeństwach majowych dać pierwszeństwo uczestnictwa w kościele dzieciom pierwszokomunijnym. Pozostałych wiernych zapraszamy na wirydarz i do krużganków klasztornych.

1. W czwartek 13 maja wspominamy Matkę Bożą z Fatimy. Tego dnia zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Modlitwa różańcowa w kolejne miesiące, trzynastego dnia, aż do miesiąca października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie.
  2. Zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św.

Śp. Ryszarda Majkę, Śp. Tadeusza Leszczyńskiego

Wieczny odpoczynek …