Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Informujemy, iż od poniedziałku 20 kwietnia zmieniają się przepisy dotyczące uczestnictwa wiernych w liturgii:
  • W naszym kościele oprócz ministrantów może uczestniczyć maksymalnie 27 osób.
  • Obowiązek zachowaniu 2 metrowego dystansu między osobami.
  • Obowiązek noszenia maseczek ochronnych.
  1. Przypominamy, iż prowadzimy transmisje internetowe modlitw z naszego klasztoru:
  • Codziennie modlitwa w intencji ustania epidemii:

19:15 Dziesiątek Różańca dla dzieci
     20:30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem

• Niedziela

11:00 Msza św.

Zachęcamy do włączania się w te modlitwy, aby w ten sposób umacniać naszą wspólnotę parafialną.

1. W czwartek, 23 marca, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św.
    w intencjach nowennowych.
  2. W tym roku I Komunia św. odbędzie się w dwóch terminach:
  • 10 maja, godzina 9:30
  • 13 września godzina 12:30

Prosimy rodziców, aby jak najszybciej dokonali wyboru terminu i poinformowali o tym katechetów do piątku, 24 kwietnia. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu uroczystości podamy w najbliższym czasie. W razie potrzeby proszę kontaktować się z proboszczem.

1. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, którego doświadczamy z waszej strony. Jednocześnie zapewniamy, iż wszystkie sprawy, które przeżywacie ogarniamy naszą modlitwą. Gdyby ktoś z was bracia i siostry potrzebował pomocy lub znał kogoś kto pomocy potrzebuje prosimy dzwonić. Numery telefonów braci są w informatorze parafialnym.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Danutę Adamczak, Stefanię Noske i Jacka Grysaka  – wieczny odpoczynek …