Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom, którzy pomogli w wysprzątaniu świątyni na święta.
  2. Informujemy, iż nasza parafia otrzymała dotację w wysokości 30.000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na dokończenie renowacji szaf zakrystyjnych oraz z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 300.000 zł na renowację i odtworzenie posadzki w kościele. Czekamy na rozstrzygnięcie pozostałych wniosków.
  3. Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w kościele klasztornym i w kaplicy w Dąbrówce jak w niedziele w ciągu roku.
  4. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy w środę, 4 kwietnia, na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie.
  5. Wymiana tajemnic różańcowych w środę, 4 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo i modlitwa w intencji o nowe powołania po Mszy św. wieczornej.
  • W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu do bocznej kaplicy – Najświętszego Serca Jezusa od godz. 15.00. O godz. 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia i do wieczornej Mszy św. modlitwa w ciszy. Serdecznie zapraszamy.
  • W pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z pierwszego i drugiego roku przygotowania.
  • W pierwszą sobotę – modlitwa różańcowa o godz. 17.30.
  • Spowiedź w pierwszy czwartek i sobotę miesiąca od godz. 17.30, w pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00.
  • Odwiedziny chorych w pierwszą sobotę od godz. 8.00.
  1. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym CARITAS. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu CARITAS w niedzielę, 8 kwietnia, o godz. 12.30.
  2. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego, dzieci pierwszokomunijne odbędą pierwszą spowiedź sakramentalną o godz. 15.00, po Koronce do Bożego Miłosierdzia.
  3. Biblioteka parafialna będzie czynna w przyszłą niedzielę, 8 kwietnia.
  4. Trwają zapisy na pielgrzymkę rowerową z Mogilna do Częstochowy i dalej do Krakowa Łagiewnik, w dniach od 30 czerwca do 8 lipca. Zapisy w biurze parafialnym i zakrystii. Spotkanie organizacyjne i informacyjne w niedzielę, 15 kwietnia, o godz. 19.00 w klasztorze. Serdecznie zapraszamy.