Sakrament Bierzmowania

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Sakrament Bierzmowania młodzież mogileńskich parafii przyjmie w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w sobotę 13 czerwca. Wszystkich przygotowujących się do sakramentu jest 100 osób. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią młodzież została podzielona na dwie grupy. Grupa pierwsza kandydaci z parafii Św. Faustyny i Klasztoru, grupa druga kandydaci parafii św. Jakuba i MBNP. Grupa pierwsza przyjmie Sakrament Bierzmowania o godz. 9.00 natomiast grupa druga o godz. 11.00. Niestety w liturgii będzie mógł uczestniczyć jedynie kandydat i jego świadek.

Informujemy, iż w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania młodzież odbędzie dwa spotkania w kościele MBNP: grupa pierwsza 1 i 8 czerwca, o godz. 19.00, grupa druga 2 i 9 czerwca o godz. 19.00. Zaplanowana jest również spowiedź w kościele MBNP dla kandydatów oraz ich świadków 12 czerwca: dla grupy pierwszej o godz. 15.30, dla grupy drugiej 19.00.