XXIV Niedziela Zwykła
12 września 2021

1. W ubiegłą niedzielę do puszek dla ofiar nadzwyczajnego kryzysu humanitarnego w Afganistanie zebraliśmy 1122 zł. Z założone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w klasztorze.
  3. Dziś Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy klasztornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy w intencji naszej Parafii, jej Mieszkańców, w intencjach osobistych, Kościoła i świata.
  4. W poniedziałek, 13 września, zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie.
  5. We wtorek, 14 września, przypada Święto Podwyższenia Krzyża.
  6. W piątek, 17 września, przypada rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę. Obchodzimy tego dnia Dzień Golgoty Wschodu. Pamiętajmy o modlitwie za tych, którzy zginęli na Wschodzie.
  7. Osoby, które już zgłosiły się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku 2022 prosimy o przybycie na Mszę św. w piątek, 24 września, o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Grzegorza Trzebuchowskiego, Tymona Ciemnego, Łucję Siwek

W Sakramencie Małżeństwa pobłogosławiona została Miłość:
Moniki Kapłoniak i Łukasza Smoter

Śp. Danutę Piechulską