Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
23 maja 2021

1. Kończy się dzisiaj Okres Paschalny w związku z tym przypominamy, aby osoby, które nie przystąpiły do spowiedzi w okresie wielkiego Postu czy Okresie Wielkanocnym, uczyniły to do Niedzieli Trójcy Świętej.
  2. W tym roku 26 maja br. Krzysztof Wyszyński wraz z trzema innymi braćmi będzie obchodził jubileusz 25 – lecia święceń kapłańskich. Zapraszamy parafian na jubileuszową Mszę św., która odbędzie się 30 maja o godz. 12.30. Mszy będzie przewodniczył Minister Prowincjalny Zakonu Kapucynów br. Łukasz Woźniak. Dostojnych jubilatów polecamy Waszym modlitwom.
  3. Zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św.
  4. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z tegorocznymi pracami remontowymi w klasztorze zebraliśmy 930 zł . Za złożone ofiary do puszki i na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.