V Niedziela Wielkanocy
02 maja 2021

1. Od soboty 1 maja rozpoczęliśmy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w kościele o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej w ten szczególny miesiąc w ciągu roku, aby polecać we wspólnej modlitwie sprawy Kościoła, Ojczyzny i nasze osobiste.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:
  • W pierwszy czwartek miesiąca modlitwa w intencji o nowe powołania podczas nabożeństwa majowego.
  • W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 15.00 w trakcie adoracji o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.
  1. W poniedziałek, 3 maja, przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. w tym dniu jak w niedzielę.
  2. W sobotę, 8 maja, przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Prowincji Warszawskiej Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Msze święte o godzinie 8 i 18.
  3. W przyszłą niedzielę, 9 maja na Mszach Świętych o 9.30; 10.30; 11.30 i 12.30 odbędzie się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenia będzie to uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Prosimy pozostałych wiernych, aby tego dnia wybierać inne godziny Mszy Świętych.

W związku z Białym Tygodniem i limitem osób prosimy, aby na wieczornych Mszach i nabożeństwach majowych dać pierwszeństwo uczestnictwa w kościele dzieciom pierwszokomunijnym. Pozostałych wiernych zapraszamy na wirydarz i do krużganków klasztornych.

1. Zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św.
  2. Informujemy, iż od wtorku 4 maja rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok 2022.

Śp. Czesławę Kasprzak
Wieczny odpoczynek …