V Niedziela Zwykła
07 luty 2021

1. W czwartek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia serdecznie zapraszamy na Mszę Św. o godz. 11.00. Niestety w tym roku ze względu na epidemię i zalecenia Kurii Diecezjalnej w Gnieźnie podczas Mszy Św. nie będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Jednakże osoby chore można zgłaszać indywidualnie do biura parafialnego, a kapłani w uzgodnionym terminie udadzą się do domów chorych aby udzielić sakramentu. Po Mszy Św. nie będzie niestety badania poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego, nie będzie również poczęstunku organizowanego przez Caritas.
  2. 2 lutego ze składki zbieranej podczas Mszy Świętych zebraliśmy 770 zł. Kwota ta w całości zostanie przekazana na wsparcie klasztorów klauzurowych.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła. W ostatnim tygodniu została usunięta awaria instalacji grzewczej kościoła, koszt naprawy wyniósł 1476 zł.