XXXIII Niedziela Zwykła
15 listopada 2020

1. Przypominamy o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa w kościele w czasie epidemii. Są one następujące:
  • obowiązek zasłaniania ust i nosa,
  • zachowywanie bezpiecznego 1,5 metrowego dystansu,
  • limit osób uczestniczących w liturgii – 1 osoba na 15m2 – w naszym kościele 30 osób. W związku z limitem osób prosimy bardzo naszych parafian, aby na Mszy św. o godz. 11:00 dać pierwszeństwo rodzinom z dziećmi, dla których jest ona szczególnie dedykowana.

W czasie pogrzebu w kaplicy cmentarnej może uczestniczyć 7 osób.

1. Dziś w Kościele obchodzimy IV Światowy Dzień Ubogich oraz Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Pielęgnujmy w sobie czynną miłość wobec najbardziej potrzebujących, która dla chrześcijan jest wyznacznikiem miłości do Chrystusa obecnego w ubogich i cierpiących.
  2. Zapraszamy do naszego kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek o godz. 19.00.
  3. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji pokoju i pojednania w naszej Ojczyźnie, a także ustania epidemii.
  4. Dziś zbieramy do puszek na cele remontowe w naszym kościele. Za ofiary z góry dziękujemy.