XXVII Niedziela Zwykła
04 października 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk na terenie kościoła.
  2. Modlitwa różańcowa w październiku w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dni szczególnej modlitwy w intencji dzieci i z udziałem dzieci w każdą środę i piątek o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych w środę, 7 października, na Mszy św. o godz. 18.00, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
  4. Wymiana tajemnic różańcowych w najbliższą środę, 7 października po wieczornej Mszy św. o 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 11 października, obchodzimy XX Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży z ubogich środowisk.
  6. We wtorek, 13 października w dzień fatimski, zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o którą prosiła Matka Boża. W związku z tym tego dnia nie będzie różańca o godzinie 17:30.
  7. Można już zamawiać wymienianki jednorazowe – druki do pobrania na stoliku. Prosimy je składać przy okazji składki, w zakrystii lub w biurze parafialnym. Bardzo prosimy, aby wymienianki całoroczne zgłaszać tylko w biurze parafialnym. Przypominamy, że wymienianki jednorazowe wyczytywane będą w dniach od 2 do 8 listopada przed wieczorną Mszą św., w połączeniu z modlitwą w intencji naszych bliskich zmarłych.
  8. Ogłoszenia Parafialnego Caritas:
  • W ramach Akcji Ogólnopolska Zbiórka Żywności – Tak Pomogłam, w sklepach sieci Biedronka zebraliśmy 786,07 kilogramów produktów żywnościowych. Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, a w szczególności Pani Aleksandrze Zielińskiej – Dudzie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, Pani Agnieszce Kruszce, Pani Renacie Rybickiej oraz uczniom z Koła Wolontariackiego.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:
Śp. Jana Sikorskiego  –  wieczny odpoczynek …