Śp. Irena Baranowska wspomnienie

Z głębokim żalem żegnamy naszą parafiankę Śp. Irenę Baranowską, która przez wiele lat udzielała się w Parafialnym Zespole CARITAS działającym przy naszej parafii. Śp. Irena była osobą skromną, ciepłą, empatyczną, radosną, życzliwą, nie potrafiła przejść obojętnie obok osób potrzebujących. Zawsze służyła pomocą, tym którzy o nią prosili, ale także, tym którzy nie mieli śmiałości o nią poprosić. Nigdy tej pomocy nie odmówiła. Swoją charyzmą i ciepłym usposobieniem potrafiła zjednać wokół siebie ludzi dobrej woli, z którymi wspólnie organizowała wiele inicjatyw między innymi: Dzień Chorych, Bal Karnawałowy dla dzieci, Dni Benedyktyńskie, festyny rodzinne, wyjazdy dla dzieci z ubogich rodzin, czy nieuleczalnie chorych, wycieczki, wyjazdy do teatru, na koncerty. Wspólnie z wolontariuszami działającymi w Caritas organizowała zbiórki żywności, w tym również dla Ukrainy. Nie sposób wyliczyć wszystkich inicjatyw, w które wkładała swoje serce i wolny czas. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar Jej osoby wśród nas. Głęboko wierzymy, że Śp. Irena będzie dalej nam pomagać, ciesząc się życiem wiecznym w niebie.

Msza św. pogrzebowa

Ś.P.  IRENY  BARANOWSKIEJ

odbędzie się dnia  01 lipca 2023 r. ( SOBOTA )  o  godz. 11:30

w Kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie,

po czym pochowana zostanie na cmentarzu parafialnym.