Ogłoszenia duszpasterskie

1. Przypominamy o obowiązku używania maseczek ochronnych w kościele w trakcie liturgii.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z realizowanymi w tym roku pracami remontowymi w kościele.
  1. W czwartek, 13 sierpnia, zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy,
    o którą prosiła Matka Boża w Fatimie.
  2. W sobotę 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny /Matki Bożej Zielnej/. Porządek Mszy Św. jak w niedzielę.
    Tradycyjne poświęcenie ziół, kwiatów i owoców podczas każdej Mszy Św.

Ogłoszenia Caritas:

1. W sobotę, 15 sierpnia parafialna Caritas będzie rozprowadzać bukieciki z kwiatów, ziół i kłosów zbóż. Pozyskane pieniądze przeznaczone zostaną na działalność statutową.
  2. W sobotę, 22 sierpnia Caritas organizuje wyjazd do Sopotu. Zapisy i bliższe informacje w każdy poniedziałek w biurze Caritas po wieczornej Mszy św.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty KOŚCIOŁA:

Sofię Półtoranos