Ogłoszenia Caritas

1. W sobotę 9 września Parafialna Caritas organizuje wyjazd dla dzieci do Malborka. Odbywa się on w ramach akcji “Wakacyjny wyjazd za grosz”. Pierwszeństwo mają dzieci nieuleczalnie chore i z rodzin ubogich. Szczegóły można uzyskać w biurze Caritas, w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  2. W niedzielę 10 września na godz. 16.00 Caritas zaprasza do klasztoru na koncert piosenek Wioletty Villas. Wystąpią artyści Teatru Wielkiego w Poznaniu. Wstęp wolny.
  3. W dniach od 29 września do 1 października, Parafialna Caritas organizuje wycieczkę do Pragi przez Lubiąż, Jawor, Szklarską Porębę, Bolków, Trzebnicę, Milicz. Koszt 360 zł. Od osoby.  Kwota ta, obejmuje przejazd, ubezpieczenie, śniadania i obiadokolacje, Noclegi i bilety wstępu. Zapisy i przedpłata w wysokości 50 zł, w zakrystii po każdej Mszy św.
  4. W dniach  14-15 października Parafialna Caritas organizuje wycieczkę do Krakowa. W programie m.in. sanktuaria Ecce Homo i Na Skałce, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, Wawel, Stare Miasto, Kazimierz żydowski i polski. Koszt 210 zł. od osoby.  Kwota ta, obejmuje przejazd, ubezpieczenie, śniadanie i obiadokolację,  nocleg i bilety wstępu. Zapisy i przedpłata w wysokości 50 zł, w zakrystii po każdej Mszy św.
  5. Nadal trwa zbiórka wszelkich plastikowych nakrętek na rehabilitację dla nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii. Nakrętki można składać w biurze Caritas.