Ogłoszenia Caritas

1. Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania sponsorom, darczyńcom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Karnawałowego Balu Przebierańców dla dzieci, który odbył się  17 stycznia 2016 r. w sali MDK w Mogilnie.
  2. W sobotę, 6 lutego 2016 r., Parafialna Caritas organizuje wyjazd  do Teatru Wielkiego w  Poznaniu na  „Wesele Figara”. Koszt 75 zł od osoby. Zgłoszenia i wpłaty w zakrystii.
  3. Trwa zbiórka wszelkich plastikowych nakrętek na rehabilitację dla nieuleczalnie chorej – 5 letniej Roksany i 11 letniej Małgosi z naszej Parafii.  Nakrętki można składać w biurze Caritas.
  4. Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku. Aby tego dokonać, należy na końcu zeznania podatkowego PIT w pozycji OPP wpisać: Nr KRS Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ( 0000195886) z dopiskiem dla Parafii św. Jana Apostoła w Mogilnie.
  5. W tym szczególnym Roku Miłosierdzia nasza Caritas zaprasza wszystkich do włączenia się do akcji „Wakacyjny wyjazd za grosz”. W okresie Wielkiego Postu postawiona zostanie duża skarbonka, do której można będzie wrzucać drobne monety – grosze. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci chorych i z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Zachęcamy, aby w to szlachetne dzieło włączyło się jak najwięcej osób – grosz do grosza, aż uzbiera się pełna skarbonka.