Ogłoszenia CARITAS

1. Dziś Parafialna Caritas rozprowadza świece wielkanocne w cenie 12 zł za sztukę.
  2. W ramach akcji: „Ogólnopolska zbiórka żywności Caritas – Tak pomagam„, w piątek 25 marca i  sobotę 26 marca w sklepach sieci Biedronka znajdujących się na terenie Mogilna, przeprowadzona zostanie zbiórka żywności. Do wystawionych koszy będzie można składać artykuły spożywcze z długim terminem ważności. Z zebranych produktów przygotowane zostaną świąteczne paczki dla ubogich.
  3. Nasza Parafia włączyła się do akcji Caritas Polska „Paczka dla Ukrainy„. Ideą akcji jest przygotowanie paczki zgodnie ze wskazówką dotyczącą liczby i rodzaju konkretnych produktów, która pozwoli na zapewnienie podstawowego zaopatrzenia dla kilkuosobowej rodziny na tydzień. Dokładna lista produktów znajduje się na stronie caritas.pl/ukraina. Produkty można składać do wystawionych w kościele koszy lub w czasie dyżuru, w każdą sobotę w godzinach od  10.00 do 12.00 w biurze Caritas. Już teraz pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.
  4. Parafialna Caritas zwraca się do osób dobrej woli z prośbą o przekazanie 1% podatku.
  5. Nadal trwa zbiórka wszelkich plastikowych nakrętek na rehabilitację dla nieuleczalnie chorych dzieci. Nakrętki można składać w biurze Caritas.