IV Niedziela Wielkanocy
08 maja 2022

1. Przypominamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w kościele o godz. 17.30.
  2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o tej intencji.
  3. W poniedziałek, 9 maja będziemy świętować przeniesioną z niedzieli Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Prowincji Warszawskiej Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów.
  4. W piątek 13 maja wspominamy Matkę Bożą z Fatimy. Tego dnia zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Modlitwa różańcowa w kolejne miesiące, trzynastego dnia, aż do miesiąca października. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła.
  6. Spotkanie Rady Ekonomicznej w czwartek, 19 maja, o godz. 19.00.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  • Przyjmujemy zapisy na wyjazd dzieci nieuleczalnie chorych do Władysławowa w dniach 28-30 czerwca.
  • Nadal trwa zbiórka wszelkich nakrętek na rehabilitację chorych dzieci.
  • Wciąż trwa akcja Caritas Polska „Paczka dla Ukrainy”. Wszystkie dary złożone na ten cel zostaną przekazane bezpośrednio w kolejnym transporcie humanitarnym organizowanym przez braci pracujących w naszej parafii. Produkty można składać do wystawionych w kościele koszy lub w czasie dyżuru, w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 12.00 w biurze Caritas. Już teraz pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w  tę akcję.