VII Niedziela Zwykła
20 lutego 2022

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła zebraliśmy 1689,32 gr. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Od poniedziałku 21 lutego Radca Prawny Pan Andrzej Kacperski wznowi dyżury porad prawnych w naszym klasztorze. W godzinach od 17.30 do 18.30 będzie dyżur telefoniczny (605 850 863), podczas którego osoby zainteresowane będą mogły zadzwonić i przedstawić swoją sprawę, a następnie umówić się na spotkanie. Osoby umówione będą mogły spotkać się bezpośrednio z Radcą Prawnym od godziny 19.00.
  3. W środę, 23 lutego, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i  Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  4. Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku.
  5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Ninę Ryszewską, Wojciecha Sośnickiego

Śp. Waldemara Dworka, Śp. Annę Garczyńską, Śp. Danutę Kolasińską