VI Niedziela Zwykła
13 lutego 2022

1. Składamy serdeczne podziękowania Parafialnemu Zespołowi Caritas za zaangażowanie w  przygotowanie poczęstunku na Dzień Chorych.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła.
  3. Zapraszamy wszystkich kandydatów do sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 18.00, w piątek, 18 lutego; następnie spotkanie i konferencja.
  4. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zaangażować się w Liturgiczną Służbę Ołtarza, służąc jako ministrant lub lektor. Spotkania w każdą sobotę o godz. 10.00 w naszym klasztorze. Zapraszamy!
  5. Od poniedziałku 21 lutego Radca Prawny Pan Andrzej Kacperski wznowi dyżury porad prawnych w naszym klasztorze. W godzinach od 17.30 do 18.30 będzie dyżur telefoniczny (605 850 863), podczas którego osoby zainteresowane będą mogły zadzwonić i przedstawić swoją sprawę, a następnie umówić się na spotkanie. Osoby umówione będą mogły spotkać się bezpośrednio z Radcą Prawnym od godziny 19.00.
  6. Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.