XXX Niedziela Zwykła
24 października 2021

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne zebraliśmy 1852 zł . Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. Dzisiejsza niedziela w całym kościele obchodzona jest jako niedziela misyjna. Dziś szczególną modlitwą ogarniamy naszych kapucyńskich misjonarzy pracujących na wielu Ofiary zebrane na tacę przeznaczone zostaną na wsparcie naszych misji.
  3. Grupa AA „Franciszek” zaprasza na Drogę Krzyżową o trzeźwość w narodzie w sobotę, 30 października, o godz. 15.00 na kalwarii.
  4. W niedzielę, 31 października, zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Spotykanie na Rynku o godz. 16.00, następnie przejście do klasztoru (w razie deszczu spotykamy się w klasztorze). Zachęcamy, aby każde dziecko przebrało się za wybranego świętego. W klasztorze odbędzie się prezentacja świętych, zabawa i poczęstunek.
  5. W poniedziałek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jest następujący: o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 18.00 w kościele, o godz. 10.00 w kaplicy w Dąbrówce, na cmentarzu parafialnym o godz. 13.30. Początek procesji na cmentarzu Parafii św. Faustyny o godz. 13.00. Msza św. będzie sprawowana przy Mauzoleum ks. Piotra Wawrzyniaka.
  6. Można zamawiać wymienianki jednorazowe – druki do pobrania na stoliku. Prosimy składać je przy okazji składki, w zakrystii lub w biurze parafialnym. Bardzo prosimy, aby wymienianki całoroczne zgłaszać tylko w biurze parafialnym. Przypominamy, że wymienianki jednorazowe wyczytywane będą w dniach od 2 do 8 listopada przed wieczorną Mszą św., w połączeniu z modlitwą w intencji naszych bliskich zmarłych.
  7. Nasza parafia organizuje Kurs przedmałżeński. Spotkania odbywać się będą przez sześć kolejnych niedziel, rozpoczęcie 7 listopada o godz. 16.00 w klasztorze. Organizowany Kurs dotyczy tych, którzy nie odbyli takiego przygotowania, nie mają poświadczenia ukończenia i są pełnoletni. Przypominamy jednocześnie, że odbycie takiego kursu jest obowiązkowe przed zawarciem sakramentalnego małżeństwa.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Ninę Badyniak

Śp. Krystynę Barcinską