XXV Niedziela Zwykła
19 września 2021

1. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w klasztorze zebraliśmy 1702 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W czwartek, 23 września, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub biurze parafialnym.
  3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 23 września; rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, po Mszy św. spotkanie w kościele.
  4. Osoby, które w ubiegłym roku zgłosiły się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w piątek, 24 września, o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  5. Ośmioklasistów, którzy w tym roku rozpoczynają dwuletnie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. w czwartek 30 września o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
  6. Grupa AA „Franciszek” zaprasza na Drogę Krzyżową o trzeźwość w Narodzie w sobotę, 25 września, o godz. 15.00 na kalwarii.
  7. Grupa BRĄZOWA zaprasza na spotkanie popielgrzymkowe 25 września (sobota) o godzinie 19.00.
  8. W poniedziałek, 4 października przypada Uroczystość ku czci św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo Transitus. Kazanie odpustowe wygłosi o. Wojciech Prus, dominikanin z Poznania. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian i wszystkich czcicieli św. Franciszka z Asyżu do wspólnego świętowania.
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

Do wieczności Pan Bóg powołał:
Śp. Edmunda Grześkowiaka

Wieczny odpoczynek …