XXIII Niedziela Zwykła
5 września 2021

1. Zgodnie z postanowieniem Księży Biskupów dziś zostanie przeprowadzona ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek w związku z nadzwyczajnym kryzysem humanitarnym w Afganistanie.
  2. W środę, 8 września w naszym kapucyńskim kościele w Nowym Mieście nad Pilicą złoży swoje pierwsze śluby zakonne czterech braci nowicjuszy. Polecajmy ich Panu Bogu w naszych modlitwach.
  3. W piątek 3 września o. Grzegorz Sucheński obchodził imieniny, ze względu na jego nieobecność Msza św. w jego intencji została przełożona na czwartek 9 września o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
  4. W niedzielę, 12 września Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy klasztornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy w intencji naszej Parafii, jej Mieszkańców, w intencjach osobistych, Kościoła i świata.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w klasztorze.
  6. Gromada dziewcząt zaprasza serdecznie rodziców na spotkanie organizacyjne dotyczące pracy gromady w rozpoczynającym się roku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców dziewcząt w wieku 8 – 12 lat. Spotkanie odbędzie się w piątek 10 września o godz. 19.00 w refektarzu klasztornym. Pierwsza zbiórka dziewcząt rozpocznie się 11 września na skwerze przy klasztorze o godz. 9.30 i potrwa do 12.30. Akela serdecznie zaprasza.
  • W akcji „Wakacyjny wyjazd za złotówkę” udało zebrać się 2500 zł. Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli wyjazd dzieci do Władysławowa.
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Agatę Szczepankiewicz

Śp. Monikę Markiewicz, Śp. Jana Koepke, Śp. Łukasza Hofmana