XI Niedziela Zwykła
13 czerwca 2021

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa, codziennie o godz. 17.30.
  2. Zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św. W miesiącach lipcu i sierpniu Adoracja będzie zawieszona.
  3. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w klasztorze.
  4. Informujemy, że od 13 czerwca w kościołach dopuszczalna będzie połowa zajętych miejsc dla wiernych, a od 26 czerwca limit w świątyniach będzie wynosił 75 proc. Nowe limity nie obejmują osób zaszczepionych.
  5. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę św. o godz. 12.30. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie w kościele.
  6. Uwzględniając wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów ruchu pielgrzymkowego podczas stanu epidemii COVID-19 w Polsce z 13 maja br. tegoroczna Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę odbędzie się w tradycyjnej formie sprzed czasu pandemii. Na pątniczy szlak wyruszą więc swoimi trasami wszystkie grupy promieniste i kolorowe. Gorąco zachęcamy do powrotu na pielgrzymi szlak. Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie ppag.pl
  • W ubiegłą niedzielę do puszek na operację dla naszego parafianina Kuby Parafialna Caritas zebrała 1322,80 gr. oraz 648 hrywien.
  • Ze sprzedaży wianków z kwiatów i ziół zebrano kwotę 486,24 gr. Wszystkim ofiarodawcom Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg zapłać.
  • W sobotę, 19 czerwca Parafialna Caritas organizuje wyjazd na XI Majówkę Jazzową do Lubostronia. Koszt 15 zł, wyjazd o godz. 11.00 z placu św. Wojciecha.
  • W sobotę, 3 lipca Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Sopotu. Koszt wyjazdu 60 zł.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Amelię Czerniak

Śp. Tadeusza Kobielskiego, Śp. Jana Kędziera