Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
16 maja 2021

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie o godz. 17.30.
  2. We wtorek 18 maja obchodzimy liturgiczne święto świętego Feliksa z Cantalice, patrona dzieci. Z powodu epidemii nie będzie namaszczenia olejem św. Feliksa, mimo to zapraszamy na Msze święte gdyż w tym dniu w kościołach kapucyńskich możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W sobotę, 22 maja w wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na czuwanie, które rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. W niedzielę, 23 maja, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  5. Zapraszamy do naszego kościoła na Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy piątek po wieczornej Mszy św.
  6. W tym roku 26 maja br. Krzysztof Wyszyński wraz z trzema innymi braćmi będzie obchodził jubileusz 25 – lecia święceń kapłańskich. Zapraszamy parafian na jubileuszową Mszę św., która odbędzie się 30 maja o godz. 12.30. Mszy będzie przewodniczył Minister Prowincjalny Zakonu Kapucynów br. Łukasz Woźniak. Dostojnych jubilatów polecamy Waszym modlitwom.
  7. Dzisiaj w kościele w Lublinie dwóch naszych braci przyjmie święcenia diakonatu, a dwóch święcenia prezbiteratu. Prosimy o modlitwę w intencji naszych braci.
  8. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z tegorocznymi pracami remontowymi w klasztorze.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Oskara Burzyńskiego

Śp. Kazimierza Mikołajczaka, którego pogrzeb odbędzie się 20 maja, o godz. 13.00.

Wieczny odpoczynek …