III Niedziela Wielkanocy
18 kwietnia 2021

1. Przypominamy, w naszym kościele we Mszy św. może uczestniczyć 25 osób. Oprócz tego krużganki klasztorne mogą pomieścić 15 osób, a wirydarz 30. Pozostałe osoby, zachowując dystans i mając maseczki mogą uczestniczyć w Liturgii tylko na zewnątrz kościoła. Bardzo prosimy o stosowanie się do tych zasad i sugestii osób porządkowych.
  2. W piątek, 23 kwietnia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych.
  3. Droga Krzyżowa Grupy AA w sobotę, 24 kwietnia o godz. 15.00 na Kalwarii Mogileńskiej.
  4. Zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne na Mszę św. w niedzielę, 25 kwietnia o godz. 14.00. Po Mszy św. spotkanie w kościele.
  5. Informujemy, iż od wtorku 4 maja rozpoczniemy przyjmowanie intencji na rok 2022.
  6. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z tegorocznymi pracami remontowymi w klasztorze.

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:

Agaty Rakowskiej i Pawła Wojciechowskiego

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Sebastiana Rosińskiego, Śp. Tomasza Rosińskiego, których pogrzeb odbędzie się we wtorek, o godz. 11.00 oraz Śp. Jana Bukowskiego

Wieczny odpoczynek …