Niedziela Miłosierdzia Bożego
11 kwietnia 2021

1. Przypominamy, w naszym kościele we Mszy św. może uczestniczyć 25 osób. Oprócz tego krużganki klasztorne mogą pomieścić 15 osób, a wirydarz 30. Pozostałe osoby, zachowując dystans i mając maseczki mogą uczestniczyć w Liturgii tylko na zewnątrz kościoła. Bardzo prosimy o stosowanie się do tych zasad i sugestii osób porządkowych.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z tegorocznymi pracami remontowymi w klasztorze.
  • Dziś kończymy Akcję Wielkopostna Skarbonka. Skarbonki można złożyć na stoliku przy wyjściu z kościoła.

Śp. Aleksandrę Wichłacz, Śp. Henryka Rydwelskiego, Śp. Władysława Janika, Śp. Janinę Kaźmierczak
i Śp. Marię Kuś, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, o godz. 14.30.
                                                                                                                                                              Wieczny odpoczynek …