Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
4 kwietnia 2021

1. Przypominamy, w naszym kościele we Mszy św. może uczestniczyć 25 osób. Oprócz tego krużganki klasztorne mogą pomieścić 15 osób, a wirydarz 30. Pozostałe osoby, zachowując dystans i mając maseczki mogą uczestniczyć w Liturgii tylko na zewnątrz kościoła. Bardzo prosimy o stosowanie się do tych zasad i sugestii osób porządkowych.
  2. Msze św. w Poniedziałek Wielkanocny w kościele klasztornym i w kaplicy w Dąbrówce jak w niedziele w ciągu roku.
  3. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu swoje święto patronalne obchodzi CARITAS. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu CARITAS o godz. 12.30.
  4. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią w tym roku obchody rocznicy I Komunii Św. zostają odwołane.
  • W ubiegłą niedzielę Parafialna Caritas ze sprzedaży palm wielkanocnych zebrała 660,30 gr., natomiast ze sprzedaży przedświątecznej paschalików 192 zł. Wszystkim ofiarodawcom Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg zapłać.
  • W ramach Akcji Wielkopostna Jałmużna pozyskaliśmy 60,40 kg żywności. Produkty w formie paczek przekazano najbardziej potrzebującym.
  • W przyszłą niedzielę kończymy Akcję Wielkopostna Skarbonka. Skarbonki będzie można złożyć na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  • W ubiegłą niedzielę na Palmie Wielkanocnej postawionej w kościele zawieszonych zostało ponad 100 imion ozdrowieńców jako ich dziękczynienie za uzdrowienie z koronawirusa.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Igę Łuczak