II Niedziela Wielkiego Postu
28 luty 2021

1. Dziś w II Niedzielę Wielkiego Postu w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Tego dnia w całym kościele zbierane są ofiary do puszek na cele misyjne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Porządek nabożeństw wielkopostnych jest następujący:

Droga Krzyżowa – w każdy piątek:

• 16.30 dla dzieci,
  • 18.30 dla młodzieży i dorosłych.

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 17.15.

3. Wymiana tajemnic różańcowych w środę,  3 marca, po wieczornej Mszy świętej o godz. 18.00.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

• W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo i modlitwa w intencji o nowe powołania po Mszy św. wieczornej.
  • W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu do kościoła od godz. 15.00. W związku z Drogą Krzyżową dla dzieci adoracja będzie trwała do godz. 16.15.
  • Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 17.00, w pierwszy czwartek i w pierwszą sobotę miesiąca od godz. 17.30.
  • W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00.