IV Niedziela Zwykła
31 stycznia 2021

1. We wtorek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek Mszy św. w tym dniu: w kościele klasztornym o godz. 8.00, 9.30 i 18.00, w Dąbrówce o godz. 16.00. Na każdej Mszy św. poświęcone zostaną świece. Święto Ofiarowania Pańskiego jest obchodzone w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego.
  2. Z powodu epidemii poświęcenie świec dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w innym terminie, o którym powiadomimy z odpowiednim wyprzedzeniem.
  3. Wymiana tajemnic różańcowych w środę,  3 lutego, po wieczornej Mszy świętej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
  • W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo i modlitwa w intencji o nowe powołania po Mszy św.
  • W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 15.00. O godz. 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia do wieczornej Mszy modlitwa w ciszy. Litania do Serca Jezusowego i Akt Zawierzenia o godz. 17.45.
  • Spowiedź w pierwszy czwartek i pierwszą sobotę od godz. 17.30, w pierwszy piętek od godz. 17.00.
  • W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  • Modlitwa różańcowa w pierwszą sobotę o godz. 17.30.

5. W ubiegłą niedzielę do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji zebraliśmy 1020 zł.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Blankę Malak