II Niedziela Zwykła
17 stycznia 2021

1. W naszej parafii trwa obecnie duszpasterskie spotkanie z parafianami zwane kolędą. Zapraszamy na dodatkowe Msze św. o godzinę 17.00 i  19.00 według grafiku umieszczonego w gablocie i na stronie internetowej parafii. Gdyby ktoś chciał, aby kapłan mimo wszystko przyszedł z wizytą duszpasterską do domu prosimy o ustalenie terminu indywidualnie z danym kapłanem.
    Z powodu dodatkowej Mszy św. o godz. 17:00, w poniedziałek 18 stycznia nie będzie wymienianek.
  2. Msza św. z okazji imienin o. Sebastiana we środę, 20 stycznia, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Ze względu na Mszę św. kolędową o godz. 17.00 w sobotę, 23 stycznia, nie będzie nowenny do Świętego o. Pio. Jednakowoż Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana w intencjach złożonych pod figurą o. Pio.
  4. Przyszła niedziela została ogłoszona w Polskim kościele „Dniem solidarności z Chorwacją”. W ramach tego dnia po Mszach św. będą zbierane ofiary dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi.
  5. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła.

Sebastiana Flitta                                          Wieczny odpoczynek …