Niedziela Chrztu Pańskiego
10 stycznia 2021

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w Kościele okres Narodzenia Pańskiego.
  2. W naszej parafii trwa obecnie duszpasterskie spotkanie z parafianami zwane kolędą. Zapraszamy na dodatkowe Msze św. o godzinę 17.00 i  19.00 według grafiku umieszczonego w gablocie i na stronie internetowej parafii. Z powodu dodatkowej Mszy św. o godz. 17:00, nie będzie w poniedziałki stycznia wymienianek.

Gdyby ktoś chciał, aby kapłan mimo wszystko przyszedł z wizytą duszpasterską do domu prosimy o ustalenie terminu indywidualnie z danym kapłanem.

1. W przyszłą niedzielę zbieramy do puszek na cele parafialne związane z ogrzewaniem kościoła.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:
Melanię Mądrą

Stefana Wieczorkowskiego, Andrzeja Michalczyka i Michaliny Wenglewicz