XXV Niedziela Zwykła
20 wrzesień 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk na terenie kościoła.
  2. W środę, 23 września, przypada liturgiczne wspomnienie Świętego O. Pio. Zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych.
  3. W niedzielę, 4 października przypada Uroczystość ku czci św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia w naszym kościele będziemy gościć Wojciecha Surówkę dominikanina Duszpasterza Lednicy, który na wszystkich Mszach św. będzie głosił słowo Boże. Zapraszamy szczególnie na sumę odpustową odprawianą o godz. 12.30 gdyż na tej Mszy św. swoje śluby zakonne odnowi br. Przemysław Ignatiuk. Do świętowania zapraszamy już w sobotę, 3 października na godz. 18.00. Po tej Mszy św. zostanie jak co roku odprawione Nabożeństwo Transitus.
  4. Spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek, 28 września, po Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Do dziś trwają zapisy kandydatów do bierzmowania z naszej parafii – w zakrystii po każdej Mszy św.
  6. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele.
  • W piątek 25 i sobotę 26 września w ramach akcji Ogólnopolska zbiórka żywności Caritas – Tak pomagam
    w sklepach sieci Biedronka znajdujących się na terenie Mogilna przeprowadzona zostanie zbiórka żywności.

PRZEZ CHRZEST ŚW. WŁĄCZYLIŚMY DO WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA:
Aleksandrę Mierzejewską, Ignacego Marczewskeigo, Jana Padoła, Marcela Myślińskiego

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:
Izabeli Wysmyk i Tomasza Wysmyk oraz Natalii Rogalewskiej i Robert Rogalewskiego