XXIII Niedziela Zwykła
06 wrzesień 2020

1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk na terenie kościoła.
  2. We wtorek, 8 września w naszym kapucyńskim kościele w Nowym Mieście nad Pilicą złoży swoje pierwsze śluby zakonne dwóch braci nowicjuszy. Polecajmy ich Panu Bogu w naszych modlitwach.
  3. Msza św. imieninowa w intencji o. Grzegorz Sucheńskiego w środę, 9 września, o godz. 18.00.
  4. W sobotę, 12 września Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy klasztornej. Zachęcamy do osobistej modlitwy w intencji naszej Parafii, jej Mieszkańców, w intencjach osobistych, Kościoła i świata.
  5. W sobotę, 12 września, Grupa Wsparcia AA Franciszek zaprasza na nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Kalwarii Mogileńskiej. Rozpoczęcie przy pierwszej stacji o godz. 15.00.
  6. W przyszłą niedzielę, 13 września, na Mszy św. o godz. 12.30, grupa 27 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Zapisy kandydatów do bierzmowania z naszej parafii – młodzież klas ósmych – do 20 września w zakrystii po Mszach św.
  8. W niedzielę, 20 września, będziemy zbierać do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele.
  • Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania sponsorom i darczyńcom za pomoc finansową w realizacji wyjazdu dzieci do Władysławowa w dniach 28 – 30 sierpnia. Wyjazd odbył się w ramach akcji „Wakacyjny wyjazd za grosz”.
  • W sobotę 12 września Parafialna Caritas organizuje wyjazd do Lichenia. Koszt wyjazdu 15 zł od osoby. Zgłoszenia w biurze Caritas i biurze parafialnym.

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:
          Lidii Fojutowskiej i Krzysztofa Urbana

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:
          Śp. Zdzisława Kozerskiego  –  wieczny odpoczynek …