XXI Niedziela Zwykła
23 sierpnia 2020

1. Przypominamy o obowiązku używania maseczek ochronnych w kościele w trakcie liturgii. Prosimy aby wchodząc do kościoła zdezynfekować dłonie, płynem znajdującym się przy wejściu.
  2. Do puszki na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele zebraliśmy 1554 zł. Za ofiary złożone do puszki i na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dożynki Parafialne w tym roku 6 września podczas Mszy Św. o godz. 12.30, podczas których będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne plony. Prosimy poszczególne wioski naszej Parafii, a także sadowników o przygotowanie wieńców dożynkowych i koszy z plonami ziemi i sadów. Po Mszy Św. dożynkowej zapraszamy na krużganki klasztorne do kawiarenki.
  4. Informujemy, iż Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w zaplanowanym terminie tj. 13 września o godz. 12.30. Szczegółowe informacje zostaną podane w najbliższą niedzielę.
  • Ze sprzedaży bukietów z kwiatów, ziół i kłosów zbóż zebrano 1080,20 gr. Kwota ta zasili konto wakacyjnego wyjazdu dla dzieci. Wszystkim ofiarodawcom Parafialna Caritas składa serdeczne Bóg zapłać.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty KOŚCIOŁA:

Lucjana Borzymowskiego