XV Niedziela Zwykła

12 lipca 2020

1. Przypominamy o obowiązku używania maseczek ochronnych w kościele w trakcie liturgii.
  2. Dziś zbieramy do puszek na cele parafialne związane z pracami remontowymi w kościele.
  3. W poniedziałek, 13 lipca zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Modlitwa różańcowa w kolejne miesiące, trzynastego dnia, aż do października w kościele. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, o którą prosiła Matka Boża w Fatimie.
  4. Od wtorku, 14 lipca rozpoczynamy prace konserwatorskie przy drewnianej podłodze w zakrystii. Całkowity koszt wykonania tego zadania wyniesie 77.824,07 zł, z czego dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wynosi 70.000 zł, a nasz wkład własny 7.824,07 zł.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Franciszka Stawickiego  –  wieczny odpoczynek …