IV Niedziela Wielkanocna

03 maja 2020

1. Przypominamy, że w Mszy św. w naszym kościele oprócz ministrantów może uczestniczyć maksymalnie 27 wiernych. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć w liturgii na zewnątrz kościoła lub w wirydarzu z obowiązkiem zachowania 2 metrowego dystansu między osobami i noszenia maseczek ochronnych.
  2. Przypominamy, iż prowadzimy transmisje internetowe modlitw z naszego klasztoru:
  • Codziennie modlitwa w intencji ustania epidemii:

19:15 Dziesiątek Różańca dla dzieci
     20:30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem

• Niedziela

11:00 Msza św.

1. Od piątku 1 maja rozpoczęły się nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie w kościele o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej w ten szczególny miesiąc w ciągu roku, aby polecać we wspólnej modlitwie sprawy Kościoła, Ojczyzny i nasze osobiste.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca w tym dniu modlitwa w intencji o nowe powołania podczas nabożeństwa majowego.
  3. W piątek, 8 maja, przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Prowincji Warszawskiej Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Msze święte o godzinie 8 i 18.
  4. W przyszłą niedzielę, 10 maja, na Mszy św. o godz. 9.30, grupa 10 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na ograniczenia będzie to uroczystość tylko dla najbliższej rodziny. Prosimy pozostałych wiernych, aby tego dnia wybierać inne godziny Mszy Świętych. W związku z I Komunią nie będzie Mszy św. o godz. 11.00.
  5. Składamy serdeczne podziękowanie za wsparcie, którego doświadczamy z waszej strony. Na najbliższy tydzień życzymy Bożej opieki oraz wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny i św. Stanisława.