Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Informujemy, że do niedzieli 19 kwietnia zostały utrzymane w mocy przepisy dotyczące uczestnictwa wiernych w liturgii. Maksymalnie może uczestniczyć 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa dla osób zamawiających intencję.
  2. Przypominamy, iż poprzez internet można włączać się w modlitwy odbywające się w naszym klasztorze.
  • Codziennie modlitwa w intencji ustania epidemii:

19:15 Dziesiątek Różańca dla dzieci
     20:30 Różaniec przed Najświętszym Sakramentem

• W dniach od 10 do 18 kwietnia o godz. 15.00 nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego połączona z Koronką.
  • Niedziela

11:00 Msza św.
     15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem

1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym.
  2. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. W tym dniu swoje święto patronalne obchodzi CARITAS. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu CARITAS została przełożona na późniejszy termin.
  3. W związku z ograniczeniami dotyczącymi ilości osób uczestniczących w liturgii w tym roku obchody rocznicy I Komunii Św. zostają odwołane.
  • Składamy serdeczne podziękowania dla Krystyny i Iwony Wełnic za uszycie maseczek ochronnych, które zostały przekazane placówkom medycznym.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku.