VII Niedziela Zwykła

1. W ubiegłą niedzielę na zakup sprzętu biwakowego podczas kiermaszu słodkości Skauci Europy zebrali 1530,30 groszy. Skauci serdecznie dziękują za wsparcie.
  2. Dziś zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych.
  3. Dziś gościmy osoby ze Wspólnoty Neokatechumenalnej z Gniezna, która w okresie Wielkiego Postu będzie głosić u nas katechezy dla młodzieży i dorosłych w każdą niedzielę i czwartek o godz. 19.00.
  4. Msza św. z okazji imienin o. Dawida w niedzielę, 1 marca, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W tym tygodniu – 26 lutego  – Środa popielcowa, rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. w kościele o godzinie 8.00, 9.30, 18.00 i 20.00 oraz w Dąbrówce o godzinie 16.00. W Środę Popielcową wszystkich katolików obowiązuje post ścisły.
  6. Porządek nabożeństw wielkopostnych jest następujący:

Droga Krzyżowa – w każdy piątek:

• 16.30 dla dzieci,
  • 18.30 dla młodzieży i dorosłych.

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 17.15.

1. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, 9 marca, o godz. 19.00 w kościele.
  • Parafialna Caritas w dniu 7 czerwca, organizuje wyjazd do Warszawy na Uroczystość Beatyfikacji Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapisy w biurze Caritas i biurze parafialnym do dnia 24 lutego włącznie. Do 28 lutego muszą zostać zmówione wejściówki na uroczystość.
  • Dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej potrzebne są: pościel, ręczniki, koce, naczynia, szafki kuchenne i duża szafa na odzież.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku.

PRZEZ CHRZEST ŚW. WŁĄCZYLIŚMY DO WSPÓLNOTY KOŚCIOŁA:
Jakuba Malczewskiego, Ignacego Idziaka, Igę Stawicką

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:
Śp. Zofię Witek  – wieczny odpoczynek …