Niedziela Ofiarowania Pańskiego

1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie braci w swoich domach. Podsumowanie kolędy będzie w niedziele 9 lutego podczas Mszy Świętych.
  2. Wyjątkowo w tym tygodniu w środę dyżur w biurze parafialnym tylko od godz. 9.00 do 12.00.
  3. Wymiana tajemnic różańcowych w środę, 5 lutego, po wieczornej Mszy świętej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:
  • W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo i modlitwa w intencji o nowe powołania po Mszy św.
  • W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na adoracją Najświętszego Sakramentu do kaplicy Najświętszego Serca Jezusa od godz. 15.00. O godz. 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia do wieczornej Mszy modlitwa w ciszy. Litania do Serca Jezusowego i Akt Zawierzenia o godz. 17.45.
  • Spowiedź w pierwszy czwartek od godz. 17.30, w pierwszy piętek od godz. 17.00.
  1. We wtorek 11 lutego wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes. Tego dnia obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zapraszamy chorych na Mszę św. połączoną z sakramentem namaszczenia chorych – we wtorek, 11 lutego, o godz. 11.00. Po Mszy św. Parafialna Caritas zaprasza na poczęstunek w refektarzu; będzie również możliwość bezpłatnej kontroli poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego. Prosimy najbliższe rodziny i opiekunów o przywiezienie osoby chore i starsze do kościoła. W sytuacji trudności z dowiezieniem prosimy zgłaszać osoby z podaniem adresu do kancelarii parafii.
  2. Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek, 14 lutego, o godz. 19.00 w klasztorze – sala kominkowa.
  3. Przyjmowanie intencji na rok 2021 rozpoczniemy od 2 marca.
  4. Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Gnieźnie zaprasza na rekolekcje warsztatowe dla małżonków. Szczegóły na plakacie w gablocie
  • Parafialna Caritas składa serdeczne podziękowania Panu Arkadiuszowi Renk, Panu Janowi Szymańskiemu Dyrektorowi Mogileńskiego Domu Kultury, Pani Elżbiecie Dziuba Dyrektor Przedszkola w Wylatowie oraz wszystkim wolontariuszom za pomoc w organizacji Balu Karnawałowego dla dzieci.
  • Parafialna Caritas zwraca się, do osób dobrej woli, z prośbą o przekazanie 1 % podatku.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ:

Śp. Teresę Jatczak  – wieczny odpoczynek …