XXVI Niedziela zwykła

1. Przypominamy: nabożeństwa różańcowe w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. Dni szczególnej modlitwy różańcowej w intencji dzieci i z udziałem dzieci w każdą środę i piątek października o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
  2. Poświęcenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, 7 października, na Mszy św. o godz. 18.00, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
  3. W niedzielę, 13 października w dzień fatimski, zapraszamy na modlitwę różańcową odmówioną przed Najświętszym Sakramentem o godz. 19.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, o którą prosiła Matka Boża. W związku z tym, nabożeństwo różańcowe tego dnia będzie wyjątkowo o godzinie 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 13 października, obchodzimy XIX Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla uzdolnionej młodzieży z ubogich środowisk.
  5. Można już zamawiać wymienianki jednorazowe – druki do pobrania na stoliku. Prosimy je składać przy okazji składki, w zakrystii lub w biurze parafialnym. Bardzo prosimy, aby wymienianki całoroczne zgłaszać tylko w biurze parafialnym. Przypominamy, że wymienianki jednorazowe wyczytywane będą w dniach od 2 do 8 listopada przed wieczorną Mszą św., w połączeniu z modlitwą w intencji naszych bliskich zmarłych.

Przez Chrzest św. włączyliśmy do wspólnoty Kościoła:

Hannę Gotowalską, Stanisława Witkowskiego, Sarę Kurant i Ignacego Czerkawskiego