XXIV Niedziela zwykła

1. Dziękujemy za modlitwę w intencji ks. Stanisława Podlewskiego. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych parafian, którzy tak licznie uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych. Msza św. w intencji śp. Ks. Stanisława, zamówiona przez parafian, zostanie odprawiona w naszym kościele w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00.
  2. W ubiegłą niedzielę do puszek na cele parafialne zebraliśmy 1266 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spotkanie organizacyjne kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w poniedziałek, 16 września, o godz. 19.00 w kościele.
  4. Zarząd Stowarzyszenia Europejskie Centrum Spotkań „Wojciech-Adalbert” w Mogilnie informuje, że dnia 19 września, o godzinie 19.00, w siedzibie Stowarzyszenia, odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Proponowany porządek obrad został umieszczony na stronie internetowej parafii.
  5. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w piątek, 20 września, o godz. 18.00. Msza św. będzie poprzedzona adoracją i różańcem od godz. 17.00.
  6. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w czwartek, 26 września, po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Brat Tomasz Mantyk, kapucyn, zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku. Szczegóły i kontakt na plakacie w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  • Wyjazd na wycieczkę do Drezna i Miśni 19 września, o godz. 4.00. Autobus będzie podstawiony przy skwerze św. Wojciecha (prosimy o zabranie dowodów tożsamości).
  • Nadal można składać w biurze Caritas wszelkie plastikowe nakrętki na rehabilitację nieuleczalnie chorych dzieci z naszej Parafii.

W SAKRAMENCIE MAŁŻEŃSTWA POBŁOGOSŁAWIONA ZOSTAŁA MIŁOŚĆ:

Martiki Stefańskiej i Mariusza Michalskiego