Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Informujemy, iż nasza parafia otrzymała dotację w wysokości 15.000 zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na renowację zabytkowego konfesjonału oraz ze Starostwa Powiatowego w wysokości 10.000 zł na renowację i konserwacją organów, a także z Kurii Gnieźnieńskiej 20.000 zł na prace remontowe w kościele. Czekamy na rozstrzygnięcie pozostałych wniosków.
  2. Na cmentarzu należącym do Klasztoru i Fary został wykonany kolejny odcinek chodnika z funduszy pochodzących z opłat pokładnego naszych parafii.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. w kościele klasztornym i w kaplicy w Dąbrówce jak w niedziele w ciągu roku. W tym dniu będzie czytany List Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  4. We wtorek, 23 kwietnia, zapraszamy wszystkich czcicieli O. Pio na nabożeństwo o godz. 17.30 i Mszę św. w intencjach nowennowych. Prosimy o składanie intencji w skarbonie pod figurą O. Pio lub w biurze parafialnym.
  5. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest Świętem Patronalnym CARITAS. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu CARITAS w niedzielę, 28 kwietnia, o godz. 12.30. Tego dnia na Mszy o godz. 11.00 dzieci będą obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  6. Pierwszą spowiedź sakramentalną dzieci pierwszokomunijne odbędą w niedzielę, 28 kwietnia, o godz. 15.00, po Koronce do Bożego Miłosierdzia.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na cele parafialne zawiązane z podejmowanymi w tym roku pracami w kościele.
  • Kończymy akcję Wielkopostna Skarbonka. Złożenie zawartości skarbonek przed ołtarzem Pańskim nastąpi na Mszy z udziałem dzieci w przyszłą Niedzielę – Bożego Miłosierdzia o godz. 11.00.