Poszli w ciemno... na Roraty!

07.12.2012

W tym roku Roraty przeżywamy ze świadkami wiary. Pomysł i materiały dostarczył jak zawsze niezawodny Mały Gość Niedzielny! Pierwszego dnia Rorat dzieci lub młodzież otrzymali dla swoich rodzin pionową planszę z wizerunkiem Pana Jezusa z Cefalù (oficjalny wizerunek Roku Wiary). W kolejne dni po Mszach św. dostają obrazki z wizerunkami świętych, które mają przyklejać na planszę. W dolnej części planszy znajduje się miejsce na zdjęcia uczestników lub całej rodziny, która w Roku Wiary obiecuje iść przez życie za Jezusem!

Roraty w klasztorze odprawiamy codziennie od poniedziałku do soboty: w poniedziałki, środy, piątki o godz. 18.00, a we wtorki, czwartki i soboty rano o 6:30.

W sobotę wieczorem chcemy zachęcić, aby pamiętać o jednej godzinie dla rodziny. Może to być okazja do rodzinnego quizu o świętych, do wspólnej modlitwy, rozmów; po prostu do bycia razem!

Naucz się piosenki na Roraty „Poszli w ciemno”. Śpiewa Arka Noego.

Codziennie śledź nauczanie na: www.malygosc.pl

Dopowiedzenia na profilu facebookowym naszej parafii i dmsubiaco!